Umami Analytics (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: About
hi: के बारे में
