Umami Analytics (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um
