Umami Analytics (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
