Umami Analytics (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: About
eu: (r)i buruz

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik

en: A single domain (default)
eu: Domeinu bakarra (lehenetsia)

en: Domain: @domain
eu: Domeninua: @domain

en: Examples: @domains
eu: Adibideak: @domains
