Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Statistics
af: Statistieke

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
