Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Role
ast: Rol
