Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: About
el: Περί

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Locally cache tracking code file
el: Αποθήκευση στην τοπική λανθάνουσα μνήμη του αρχείου παρακολούθησης

en: Locally cached tracking code file has been updated.
el: Το αρχείο του κώδικα παρακολούθησης ενημερώθηκε στην λανθάνουσα μνήμη.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
el: Το αρχείο του κώδικα παρακολούθησης αποθηκεύτηκε στην λανθάνουσα μνήμη.

en: Tracking scope
el: Εμβέλεια παρακολούθησης

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
el: Διευθέτηση της συμπεριφοράς παρακολούθησης για να λάβετε γνώση της κίνησης του ιστοτόπου σας και της αποτελεσματικότητας της προώθησης.

en: What are you tracking?
el: Τι παρακολουθείτε;

en: A single domain (default)
el: Ένα μοναδικό όνομα χώρου (προεπιλογή)

en: Domain: @domain
el: Όνομα χώρου: @domain

en: Examples: @domains
el: Παραδείγματα: @domains

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
el: Αν κανένας από τους ρόλους δεν επιλεγεί, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης ανήκει σε κάποιον από τους επιλεγμένους ρόλους, ο χρήστης τότε θα παρακολουθείται (ή όχι, ανάλογα με τη ρύθμιση παραπάνω).

en: A list of top-level domains is required if <em>Multiple top-level domains</em> has been selected.
el: Απαιτείται μια λίστα πρώτου επιπέδου ονομάτων χώρου αν έχει επιλεγεί το <em>Πολλαπλά ονόματα χώρου πρώτου επιπέδου</em>.
