Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Statistics
sl: Statistika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
