Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: About
sv: Om

en: Domains
sv: Domäner

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: What are you tracking?
sv: Vad spårar du?

en: A single domain (default)
sv: En enstaka domän (standard)

en: Domain: @domain
sv: Domän: @domain

en: Examples: @domains
sv: Exempel: @domains
