Umami Analytics (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
