Universal media formatter (1.0.1-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
