User Management Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: field
id: Bidang
