Unearth (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Email
am: ኢሜይል

en: Header
am: ራስጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
