Unearth (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
