Unearth (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Email
et: E-kiri

en: Header
et: Päis

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru
