Unearth (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Email
hu: E-mail

en: Header
hu: Fejléc

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Slider
hu: Csúszka

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás
