Unearth (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
