Unearth (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Header
oc: Entèsta

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
