Unearth (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Slider
pl: Suwak

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
