Unearth (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Email
ro: email

en: Header
ro: Cap

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare
