Unearth (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Email
sk: E-mail

en: Header
sk: Hlavička

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty
