Unearth (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ
