Unearth (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Header
ar: الترويسة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
