Unearth (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Header
ca: Capçalera

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna
