Unearth (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Email
cs: E-mail

en: Header
cs: Hlavička

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main content
cs: Hlavní obsah
