Unearth (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Email
hi: ईमेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
