Unearth (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Email
it: E-mail

en: Header
it: Intestazione

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb
