Unearth (1.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: 5
ne: ५

en: 3
ne: ३

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू
