Unearth (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Home
pt: Início

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada
