Unearth (1.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia
