Unearth (1.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Email
fr: Courriel

en: Header
fr: Entête

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main content
fr: Contenu principal
