UNEP Legislation (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Close
ps: تړل

en: Select
ps: غوره
