UNEP Legislation (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Download
el: Λήψη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Files
el: Αρχεία

en: Options
el: Επιλογές

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Select
el: Επιλογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Loading ...
el: Φόρτωση ...

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Link to the referenced entity
el: Σύνδεση με την αναφερόμενη οντότητα
