UNEP Legislation (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Download
is: Tak niður

en: Overview
is: Yvirlit

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: History
is: Søga

en: Options
is: Setingar

en: Custom
is: Sergjørt

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Machine name
is: Maskinnavn
