UNEP Legislation (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Status
he: מצב

en: Markup
he: מרקאפ

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Download
he: הורדה

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Files
he: קבצים

en: Options
he: אפשרויות

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Latest
he: הכי חדש

en: Close
he: סגירה

en: Countries
he: מדינות

en: Document
he: מסמך

en: Loading...
he: טוען...

en: Select
he: בחר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס
