UNEP Legislation (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Configuration
sq: Konfigurimi
