UNEP Legislation (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Close
ug: يېپىش
