UNEP Legislation (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Download
et: Allalaadimine

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Options
et: Valikud

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Latest
et: Uued

en: Close
et: Sulge

en: Countries
et: Riigid

en: Document
et: Dokument

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Select
et: Vali

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile
