UNEP Legislation (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Close
eu: Itxi

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Select
eu: Aukeratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena
