UNEP Legislation (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: File
te: ఫైల్

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
