UNEP Legislation (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: @type
cs: Typ

en: Options
cs: Možnosti

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Close
cs: Zavřít

en: Countries
cs: Země

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Select
cs: Vybrat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu
