UNEP Legislation (1.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Year
my: နှစ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
