United Nations Maps & Geoservices (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Custom
gl: Personalizado

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Token
gl: Símbolos

en: Default zoom
gl: Orde predeterminada

en: Maximum zoom
gl: Tamaño máximo

en: Map type
gl: Tipo de mapa
