United Nations Maps & Geoservices (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Custom
ja: カスタム

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Token
ja: トークン
