United Nations Maps & Geoservices (1.1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Custom
uk: Власний

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Token
uk: Замінник

en: Default zoom
uk: Збільшення за замовчуванням

en: Maximum zoom
uk: Максимальне збільшення

en: Map type
uk: Тип карти

en: Projection
uk: Проекція

en: Pitch
uk: Висота

en: Data visualization
uk: Візуалізація даних
