United Nations Maps & Geoservices (1.1.4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Custom
pl: Własne

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Token
pl: Wzorzec

en: Default zoom
pl: Domyślne powiększenie

en: Maximum zoom
pl: Maksymalne powiększenie

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Projection
pl: Projekcja

en: Data visualization
pl: Wizualizacja danych
