United Nations Maps & Geoservices (1.1.6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Custom
he: מותאם

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Token
he: אסימון
