United Nations Maps & Geoservices (1.1.8) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
