United Nations Maps & Geoservices (1.1.9) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Custom
fi: Oma

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Token
fi: Muuttuja
