United Nations Maps & Geoservices (1.1.9) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Custom
ru: Собственная

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Token
ru: Токен

en: Default zoom
ru: Масштаб по умолчанию

en: Maximum zoom
ru: Максимальный масштаб

en: Map type
ru: Тип карты

en: Projection
ru: Проекция
